KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17533025

nr 1753 3025

Beda Löberg

(1895-1974), Sverige

Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på pannå: 30x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

Beda Löberg, svensk målare född 1895, död 1974.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:15:13

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Beda Löberg

Läs mer om Beda Löberg