KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145012

nr 1414 5012

Barbara Piwarska

(f. 1933), Polen

Oljemålning, Hus. Signerad, 1973. Olja på pannå. 40x31, yttermått inklusive ram: 43x34 cm

Barbara Piwarska, bildkonstnär född 1933.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:16:56

18/8 10:50:35 1      Vinnande bud

Barbara Piwarska

Läs mer om Barbara Piwarska
Lis Husberg (f. 1920)