KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789190
nr 1378 9190
B Tylén. Signerad, daterad 79, interiör. Olja på duk, 55x46, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:05:18
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr