KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319006
nr 1231 9006
B Berg, Interiör med läsande kvinna, signerad. Olja på duk, 60x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:25:01
100 kr
150 kr