ART / Oil paintings / Oil painting 10958012
nr 1095 8012
OIL PAINTING
Axel Petter Malmgren, 'Lidingöbro Maj -79', signerad, olja på pannå, 23x32,
Axel Petter Malmgren, 'Lidingöbro Maj -79', signerad, olja på pannå, 23x32
800
SEK 300
Monday Mars 13 2017
at 20:16:29
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)