KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307256
nr 1530 7256
Axel Mozart. Signerad, daterad 1880. Olja på duk, 53x38, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:31:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr