KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629321
nr 1562 9321
Axel Lind (1907-2011), Sverige. Signerad, Bränningar. Olja på duk, 11x47 cm, yttermått inklusive ram: 30x66 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:51:44
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)