KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498230

nr 1249 8230

Axel Lind (1907-2011), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 31x43

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 22 april 2019
kl 19:43:12

17/4 21:18:14 1      Vinnande bud