KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824165

nr 1382 4165

Axel Hamborn

(1892-1987), Sverige

Oljemålning, Axel Hamborn (1892-1987), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 30x37cm

Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:22:13

25/2 16:32:30 1      Vinnande bud

Axel Hamborn

Läs mer om Axel Hamborn