KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824165
nr 1382 4165
Axel Hamborn
(1892-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 30x37cm
Axel Hamborn, svensk målare och grafiker född 1892, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:22:13
25/2 16:32:30
Axel Hamborn
Läs mer om Axel Hamborn