KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374269
nr 1337 4269
Aukusti Koivisto
(1886-1962), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1951, Sädesskylar. Olja på duk, 45x67 cm
Aukusti Koivisto, finländsk bildkonstnär född 1886, död 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:18:52
13/7 12:34:04
Aukusti Koivisto
Läs mer om Aukusti Koivisto