KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15085074
nr 1508 5074
Aukusti Koivisto
(1886-1962), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1997. Olja på duk, 32x44cm, yttermått inklusive ram: 41x53cm
Aukusti Koivisto, finländsk bildkonstnär född 1886, död 1962.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:05:29
12/12 17:59:28
Aukusti Koivisto
Läs mer om Aukusti Koivisto