KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773070
nr 1677 3070
August Berg
(1885-1924)
Oljemålning, August Berg (1885-1924), Landskap med gård. Signerad. Olja på duk, 36x39 cm, yttermått inklusive ram: 46x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:57:02
3/2 18:07:03