KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735105

nr 1273 5105

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Stockholm, signerad. 1963. Olja på duk, 95x55 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:06:18

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl