KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099221
nr 1709 9221
Astrid Forselius-Johnson
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad, motiv från syd Europa. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:15:12
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Astrid Forselius-Johnson
Läs mer om Astrid Forselius-Johnson