KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224069
nr 1222 4069
Arvid Öström
(1889-1955), Sverige
Oljemålning, Arvid Öström (1889-1955), Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm
Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:24:52
100 kr
150 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Arvid Öström
Läs mer om Arvid Öström