KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143154

nr 1614 3154

Arvid Öström

(1889-1955), Sverige

Oljemålning, Arvid Öström (1889-1955), Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x36 cm

Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 19:29:37

22/4 19:03:24 1      Vinnande bud
22/4 19:25:21 1      justering av budtak

Arvid Öström

Läs mer om Arvid Öström