KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143154
nr 1614 3154
Arvid Öström
(1889-1955), Sverige
Oljemålning, Arvid Öström (1889-1955), Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x36 cm
Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:29:37
22/4 19:03:24
22/4 19:25:21
Arvid Öström
Läs mer om Arvid Öström