KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327260

nr 1632 7260

Arnold Lindblom

(f. 1930), Sverige

Oljemålning, "Gryning i hamnen". Signerad, daterad -70. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 75x64 cm

Arnold Lindblom, svensk bildkonstnär född på Gotland 1930.

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 03:19:23)
Uppdatera
Visning

fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7

Auktionen
avslutas:

måndag 15 juli kl 19:12:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Arnold Lindblom

Läs mer om Arnold Lindblom