KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966393
nr 1596 6393
Arne Norberg (1928-2006), Signerad, "Fiskeväder". Daterad -75, Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:47:10
150 kr
200 kr