KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204188
nr 1420 4188
Arne Nilsson
(1925-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition, 95x81. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 100x83 cm
Arne Nilsson, svensk bildkonstnär född 1925, död 1979 .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:17:43
26/9 22:54:58