KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603486

nr 1360 3486

Arne Charlez

(1934-2011), Sverige

Oljemålning, Ko. Signerad. Olja på duk, 53x40 cm

Arne Charlez, svensk bildkonstnär född 1934, död 2011.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:34:51

Arne Charlez

Läs mer om Arne Charlez