KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376601

nr 1237 6601

Arne Brodin

(1913-1997), Sverige

Oljemålning, Signerad, Sydländsk by. Olja på duk, 32x44

Arne Brodin, svensk bildkonstnär född 1913, död 1997.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:45:48

25/2 09:58:50 1      Vinnande bud

Arne Brodin

Läs mer om Arne Brodin