KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873005

nr 1687 3005

Arne Andersson, Restaurangscen. Signerad. Olja på pannå, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 39x33 cm

måndag 17 mars 2025
kl 19:38:01