KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101252
*
nr 1210 1252
Oljemålning
Antonio Sognasoldi, Fåglar, sign a tergo 2001. Olja på duk, 40x40
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 oktober 2018
kl 18:59:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/10 13:35:09
1
100 kr
12/10 19:23:04
2
150 kr
12/10 22:14:07
1
200 kr
13/10 09:40:56
3
600 kr
14/10 00:52:46
4
350 kr
14/10 00:52:46
3
400 kr (Budbetjänt)
15/10 13:54:48
4
450 kr
15/10 13:54:48
3
500 kr (Budbetjänt)
15/10 14:23:28
4
700 kr
15/10 18:54:32
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antonio sognasoldi djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1210 1252
Oljemålning
Antonio Sognasoldi, Fåglar, sign a tergo 2001. Olja på duk, 40x40
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 oktober 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/10 13:35:09 | 1 | 100 kr |
12/10 19:23:04 | 2 | 150 kr |
12/10 22:14:07 | 1 | 200 kr |
13/10 09:40:56 | 3 | 600 kr |
14/10 00:52:46 | 4 | 350 kr |
14/10 00:52:46 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
15/10 13:54:48 | 4 | 450 kr |
15/10 13:54:48 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
15/10 14:23:28 | 4 | 700 kr |
15/10 18:54:32 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antonio sognasoldi djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:23