KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14463044

nr 1446 3044

Anshelm Schultzberg

(1862-1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, skogsstig. Olja på duk, 37x51cm, yttermått inklusive ram: 46x61cm

Anshelm Schultzberg, bildkonstnär född 1862, död 1945.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 31 januari 2022
kl 19:08:09

22/1 15:44:01 1      5.000 kr
28/1 11:58:20 2      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 31 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Anshelm Schultzberg

Läs mer om Anshelm Schultzberg