KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15218344
nr 1521 8344
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Väg. Signerad, daterad 1917. Olja på duk, 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 104x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:42:55
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl