KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229499

nr 1522 9499

Anshelm Dahl

(1897-1964), Sverige

Oljemålning, Väg. Signerad, daterad 1917. Olja på duk, 90x60 cm, yttermått inklusive ram: 104x74 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:13:00

Anshelm Dahl

Läs mer om Anshelm Dahl