KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12575353

nr 1257 5353

Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Landskap, signerad. Olja på duk, 57x90

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 maj 2019
kl 18:55:35