KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11943475
nr 1194 3475
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Hus vid vatten, signerad. Olja på duk, 35x55
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:15:48
25/7 16:23:05
100 kr
30/7 12:15:58
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl