KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343008

nr 1234 3008

Annika Ottander, Vingslag. Signerad, daterad -63. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:37:53

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor