KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343008

nr 1234 3008

Annika Ottander, Vingslag. Signerad, daterad -63. Olja på duk, 54x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:37:53