KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052022

nr 1405 2022

Anne-Lie Larsson Ljung

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), Sverige. "Transit II". Signerad, daterad 2007. Olja på duk, 130x90, yttermått inklusive ram: 132x92 cm

Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:35:10

18/6 16:56:49 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Anne-Lie Larsson Ljung

Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung