KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039286
nr 1603 9286
Anna Rosenbäck
(f. 1969), Sverige
Oljemålning, Signerad A tergo. Olja på duk, 50x60, oramad
måndag 4 mars 2024
kl 20:39:10
Anna Rosenbäck
Läs mer om Anna Rosenbäck