KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039286

nr 1603 9286

Anna Rosenbäck

(f. 1969), Sverige

Oljemålning, Signerad A tergo. Olja på duk, 50x60, oramad

måndag 4 mars 2024
kl 20:39:10

Anna Rosenbäck

Läs mer om Anna Rosenbäck