KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099285
nr 1209 9285
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Fågel, signerad. Olja på duk, 81x100
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:06:38
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik