KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965398
nr 1496 5398
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 12x10, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:19:21
100 kr
150 kr
200 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik