KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667603
nr 1266 7603
Ann Frössén
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, "Forsande". Signerad. Olja på duk, 44x55 cm
Ann Frössén, svensk bildkonstnär född.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:28:21
27/7 11:23:32