KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257520

nr 1225 7520

Anitha Bondestam, Sverige. "Min Vasarely 1". Signerad, daterad Anitha 2009. Mixed media olja, akryl i relief, 64x107 cm

Kondition: smärre färgbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

tisdag 18 december 2018
kl 03:18:26