KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873095

nr 1587 3095

Anita Lindarp (1930-2005), Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 29x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x46 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:09:13

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer