bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11943458



*

nr 1194 3458


Oljemålning

Anita Adolfsson, "Vår i Erstavik", 1989. Olja på duk, 46x55


Följerätt

Ja

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 juli 2018
kl 19:15:09


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/7 16:23:32 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: anita adolfsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
  • 7007 Oljemålning
    Axel Olson (1899-1986), Sverige. Motiv från Söndru..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    25 mars kl 20:34
  • 1103 Oljemålning
    Elsie Stenström (1919-2003), Sverige. Blommor. Sig..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    25 mars kl 20:51
  • 7005 Oljemålning
    Gertrude Leese (1870-1963), Arbetshästar, signerad..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    25 mars kl 18:09
  • 1197 Oljemålning
    Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Kust. Olj..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    25 mars kl 18:10
  • 1404 Oljemålning
    José Estoardo Barrios Carillo (född 1955), "Utan t..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    25 mars kl 18:28
  • 4009 Oljemålning
    Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Kub. Sig..//
    Aktuellt bud: 3.000 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    25 mars kl 20:08




Ladda ner broschyr