bakg

  KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11943458



*

nr 1194 3458


Oljemålning

Anita Adolfsson, "Vår i Erstavik", 1989. Olja på duk, 46x55


Följerätt

Ja

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 juli 2018
kl 19:15:09


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/7 16:23:32 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: anita adolfsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
  • 8013 Oljemålning
    Åke Nothberg (1891-1973), Sverige. 1942, ruin vid ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 oktober kl 20:24
  • 6234 Oljemålning
    Alf Sundström (1888-1961), Sverige. "Stockholmsmol..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 oktober kl 20:08
  • 8047 Oljemålning
    Arvid Mauritz Lindström (1849-1923), Sverige. (til..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 oktober kl 18:08
  • 4221 Oljemålning
    B Utkin, skärgård, i månsken, signerad. Olja på du..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 oktober kl 18:51
  • 8138 Oljemålning
    Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Sträckande sva..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 oktober kl 19:10
  • 6347 Oljemålning
    Bror Kronstrand (1875-1950), signerad. Sverige. 19..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    1 oktober kl 20:02




Ladda ner broschyr