KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748063
nr 1674 8063
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk. 25x22 cm, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:28:10
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)