ART / Oil paintings / Oil painting 14029184
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Anders Widjedal (1964), kitchen. Oil on panel, 122x122, wear, damages.
OIL PAINTING, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Condition: slitage, skador
Anders Widjedal, Swedish artist born 1964.
700
SEK 350
Monday June 7 2021
at 19:49:26
2/6 16:39:51
300 kr
7/6 17:22:35