KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16211038

nr 1621 1038

Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:50:29

15/5 22:33:40 1      Vinnande bud