KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039273

nr 1603 9273

Anders Lindgren

(1933-2018), Sverige

Oljemålning, Signerad AL - 88. Olja på pannå, 50x59 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm

Anders Lindgren, svensk målare född 1933 i Vimmerby, död 2018.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:40:44

Anders Lindgren

Läs mer om Anders Lindgren