KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039273
nr 1603 9273
Anders Lindgren
(1933-2018), Sverige
Oljemålning, Signerad AL - 88. Olja på pannå, 50x59 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Anders Lindgren, svensk målare född 1933 i Vimmerby, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:40:44
100 kr
150 kr
Anders Lindgren
Läs mer om Anders Lindgren