KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278241
nr 1427 8241
Anders Lind. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:04:19
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)