KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581455
nr 1358 1455
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 98x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:41:21
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr