KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933143

nr 1193 3143

Anders Hugo, "Krukväxt". Signerad, daterad -92. Olja på duk, ca 27x24 cm

Konditionsrapport: krackeleringar

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 16 juli 2018
kl 18:51:19