KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11933143

nr 1193 3143

Anders Hugo, "Krukväxt". Signerad, daterad -92. Olja på duk, ca 27x24 cm

Konditionsrapport: krackeleringar

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 16 juli 2018
kl 18:51:19

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor