KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16181003

nr 1618 1003

Anders Bruno Liljefors

(1923-1970), Sverige

Oljemålning, Olja på duk, ej signerad, intygad a tergo, sterbhusstämpel och signatur, yttermått inklusive ram: 77x58

Kondition: färgbortfall, krackeleringar

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 6 maj 2024
kl 18:56:03

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Bruno Liljefors

Läs mer om Anders Bruno Liljefors