KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051534
nr 1305 1534
Anders Beckman. Signerad, daterad 1947. Olja på duk, 33x54 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:20:51
2.400 kr