KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497225

nr 1249 7225

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Motiv från Dalarna. Signerad. Olja på duk, 54x63 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:30:15)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 20:50:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar