KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035122
nr 1403 5122
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 67x77 cm, yttermått inklusive ram: 76x86 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:50:21
14/6 14:28:20
800 kr
14/6 20:45:21