KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061027

nr 1406 1027

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -31, Hamn i nattljus. Olja på pannå, 41x33 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:52:14

  • 5 jul

Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman