KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061038
nr 1406 1038
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -41, Trädgårdsmotiv. Olja på duk, 61x50 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:25:49
100 kr
200 kr
250 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman